„Suplementacja dla początkujących”

Suplementy diety i odżywki są przeznaczone nie tylko dla profesjonalnych sportowców, ale i dla wszystkich, którzy lubią aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Niestety, nie wszyscy wiedzą, jak stosować suplementację, aby uzyskać dobre rezultaty. Można się tego dowiedzieć, czytając książkę „Suplementacja dla początkujących”.

Książka została napisana przez doświadczoną dietetyczkę, specjalizującą się w odżywianiu i suplementacji w sporcie. Autorka postanowiła podzielić się z czytelnikami wiedzą, którą zdobyła podczas studiów oraz wieloletniej pracy ze swoimi klientami, wśród których znajdowało się wielu sportowców oraz osoby amatorsko uprawiające sport. Książka skierowana jest do osób, które nigdy nie stosowały odżywek i suplementów diety, jak również do tych, którzy nie są zadowoleni z dotychczasowych efektów suplementacji. W książce omówione zostały odżywki przedtreningowe oraz suplementy, które wspomagają regenerację powysiłkową. Nie brakuje tutaj informacji na temat suplementów witaminowo-mineralnych, które stanowią ważne uzupełnienie zdrowej diety. Autorka porusza także temat suplementów wspomagających redukcję masy ciała. Wyjaśnia, w jaki sposób działają preparaty przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej oraz jakie suplementy wybrać, jeżeli przyczyną nadwagi jest spowolniony metabolizm.

Suplementacja dla początkujących to książka, którą można polecić także sceptykom suplementów diety. Autorka przedstawia bowiem wyniki badań obalające mit, według którego suplementacja nie jest potrzebna, jeżeli stosuje się zdrową dietę.


  • Wydawnictwo "Cornetis"
  • Poznań ul. Warszawska 19/76
  • 876-245-2478

Nasze profile