„Sport dla zapracowanych”

Twierdzisz, że chciałbyś uprawiać sport, ale jesteś zbyt zapracowany? W takim razie książka „Sport dla zapracowanych” powinna znaleźć się na liście twoich obowiązkowych lektur.

Trenerzy często przypominają o tym, że w sporcie ważna jest regularność. Człowiek powinien trenować 2-3 razy w tygodniu przez minimum 30 minut. Niektórzy twierdzą, że nie mogą pozwolić sobie nawet na tak krótkie treningi. Autor ksiązki wyjaśnia, dlaczego takie słowa zazwyczaj są jedynie wymówką przed uprawieniem sportu. Przedstawia listę czynności, które każdego dnia zabierają nam czas i z których możemy bez problemu zrezygnować. W książce można także odnaleźć wskazówki dotyczące łączenia aktywności fizycznej z innymi obowiązkami. Autor poświęca uwagę sportom, które można uprawiać wraz z całą rodziną. W książce „Sport dla zapracowanych” przedstawione zostały także rodzaje treningów, które są mało czasochłonne, między innymi coraz popularniejszy trening obwodowy. Warto wspomnieć o tym, że autor jest doświadczonym trenerem personalnym, który napisał książkę na podstawie własnych obserwacji i doświadczeń. Zawarł w niej przemyślenia i wnioski, do których doszedł podczas spotkań z klientami oraz rozmów ze swoimi przyjaciółmi.

Książka „Sport dla zapracowanych” została napisana z myślą o osobach, które nigdy niebyły zbyt aktywne fizycznie. Autor nie używa skomplikowanego słownictwa, ale dostosowuje język wypowiedzi do swoich odbiorców. Książka jest dobrym źródłem wiedzy, a jednocześnie czyta się ją z przyjemnością.


  • Wydawnictwo "Cornetis"
  • Poznań ul. Warszawska 19/76
  • 876-245-2478

Nasze profile