„Odżywianie i suplementacja”

Dieta ma istotny wpływ na efekty sportowych treningów, a także na zdrowie i samopoczucie sportowca. Ważnym uzupełnieniem diety są suplementy i odżywki. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie, to powinieneś sięgnąć po czasopismo „Odżywianie i suplementacja”.

Czasopismo przeznaczone jest zarówno dla początkujących sportowców, którzy na temat diety oraz suplementacji wiedzą niewiele, jak i dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco z wynikami badań naukowych w dziedzinie dietetyki oraz nowymi suplementami i odżywkami. Regularnie informujemy o nowych rodzajach suplementów i odżywek oraz o najnowszych propozycjach producentów. W każdym numerze omawiamy szczegółowo działanie wybranej kategorii suplementów lub odżywek. W najnowszym numerze opisaliśmy właściwości, zastosowanie oraz rodzaje kreatyny, która jest jednym z najważniejszych suplementów dla sportowców, szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych. Omówiliśmy wszystkie dostępne formy kreatyny, nie tylko najpopularniejsze obecnie jabłczan i monohydrat. W czasopiśmie „Odżywianie i suplementacja” można odnaleźć wiele artykułów, które stanowią źródło wiedzy na temat prawidłowego odżywiania, w zależności od uprawianego sportu i stanu zdrowia.

Czasopismo „Odżywianie i suplementacja” ukazuje się na początku każdego miesiąca. Osobom zainteresowanym tą tematyką umożliwiamy zamówienie prenumeraty. To bardzo korzystne, a jednocześnie wygodne rozwiązanie, ponieważ każdy numer przesyłamy prenumeratorowi na adres domowy.


  • Wydawnictwo "Cornetis"
  • Poznań ul. Warszawska 19/76
  • 876-245-2478

Nasze profile