„Być fit”

Często mówi się o tym, że człowiek powinien prowadzić zdrowy tryb życia. Każdy z nas wie, że sposób odżywiania oraz aktywność fizyczna mają istotny wpływ na zdrowie, sylwetkę i samopoczucie. Jednak nie wszyscy wiedzą, co oznacza zdrowy tryb życia. Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć, to zacznij czytać czasopismo „Być fit”.

W czasopiśmie znajduje się dział poświęcony zdrowemu odżywianiu, który stanowi źródło wiedzy na temat prawidłowego odżywiania oraz zapotrzebowania na składniki odżywcze, w zależności od stanu zdrowia i trybu życia. Nie brakuje tutaj artykułów obalających mity związane ze zdrowym odżywianiem.

Na uwagę zasługuje także dział, w którym znajdują się artykuły dotyczące sportu. Stanowią one inspirację do zmiany dotychczasowych nawyków oraz zachętę do aktywnego wypoczynku. Dzięki lekturze tych tekstów można dowiedzieć się, jak znaleźć idealny dla siebie sport oraz jak wybrać dobrą odzież sportową, która będzie zapewniała wygodę oraz bezpieczeństwo.

W czasopiśmie „Być fit” nie brakuje także działu poświęconego suplementacji. Znajdują się tutaj artykuły dotyczące suplementów diety i odżywek przeznaczonych dla osób aktywnych fizycznie. W ostatnim numerze omówione zostały suplementy ograniczające apetyt, po które warto sięgnąć podczas odchudzania.

Wszystkie artykuły znajdujące się w czasopiśmie „Być fit” pisane są przez doświadczonych trenerów, dietetyków i sportowców oraz innych autorytetów w dziedzinie zdrowego trybu życia. Każdy artykuł stanowi zatem rzetelne źródło wiedzy.


  • Wydawnictwo "Cornetis"
  • Poznań ul. Warszawska 19/76
  • 876-245-2478

Nasze profile